لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

Discy Latest سوالات

پین شده
  • 5

طول موج فیبر نوری – wavelengths ،  کدام طول موج دارای سرعت بیشتری جهت انتقال اطلاعات می باشد. طول موج ها مربوط به فیبر نوری می باشند؟

  • 5

رنگ بندی کانکتور فیبر نوری به چه شکل می باشد ، تعدادی کانکتور مشکی LC مالتی مود در اختیار ما قرار گرفته که فروشنده می گویید OM3 می باشند، روشی برای تست آن وجود دارد؟

  • 4

حداکثر مسافت تست شبکه فیبر نوری چه میزان است ؟ با پاورمتر و سورس فیبر نوری تا چه میزان مسافت را میتوانچ اندازه گیری نمود.؟ آیا ۱۵ کیلومتر حداکثر است؟ آیا برای تست هر منبع نوری توان خاصی باید داشته باشد؟؟