لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

آخرین نسخه دیسکی سوالات

پین شده
  • 132

فرمول ضریب تضعیف فیبر نوری آیا ضریب تضعیف فیبر نوری را میتوان به روشی ساده محاسبه نمود در یک مسیر ۱۰ کیلومتری – فرمول محاسبه ضریب تضعیف چگونه است؟

پین شده
  • 141

طول موج فیبر نوری – wavelengths ،  کدام طول موج دارای سرعت بیشتری جهت انتقال اطلاعات می باشد. طول موج ها مربوط به فیبر نوری می باشند؟

  • 53

طراحی مرکز داده چیست؟ استاندارد مرکز داده و روش های پیاده سازی شبکه به چه صورت می باشد.  

  • 55

مندرل فیبر نوری چیست چرا در تست فیبر نوری مالتی مد مندرل – mandrel مورد نیاز می باشد و اصولا منظور از استفاده از مندرل چیست