مطالب :‌ ‌‌
/ ثبت نام
admin 379 روز پیش
بازدید 299 بدون دیدگاه

استاندارد فیبر G652D

g652d فیبر نوری استاندارد ITU-T با مشخصه سینگل مد سری OS2 می باشد. فیبر نوری سینگل مد  با پشتیبانی از طول موج های 1310nm / 1383nm /1550 nm و حداکثر افت در کیلومتر : 0,4dB/km / 0.4 dB/km / 0.3 dB/km

فیبر نوری OS2

لینک زیر به عنوان مثال:

https://docs.msp-ict.com/ALTOS-Loose-Tube-Gel-Free-All-Dielectric-FastAccess-Technology-Outdoor-Optical-fiber-Cables-002EU4-T4701D20-fa.html

 

کابل فیبر نوری استاندارد
تشخیص و شناسایی کابل فیبر نوری
راهنمای کابل فیبر نوری سینگل مد
انتخاب کابل فیبر نوری
فیبر نوری

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه