مطالب :‌ ‌‌
/ ثبت نام
admin 383 روز پیش
بازدید 267 بدون دیدگاه

تفاوت افت فیبرنوری در OS1 و OS2

تفاوت افت فیبرنوری در کابل های سینگل مد OS1 با OS2 چقدر می باشد. و از لحاظ قیمتی چقدر تفاوت دارند.

فیبر نوری سینگل مد – استاندارد ITU-T G65x

تایپ

OS1

OS2

استاندارد

ITU-T G.652A/B/C/D

ITU-T G.652C/D

ساختار کابل

Tight buffered

Loose tube

کاربرد

Indoor

Outdoor

حداکثر افت

۱٫۰dB/km

0.4dB/km

مسافت پشتیبانی

۱۰km

200km

قیمت

Low

High

تفاوت کابل های فیبر نوری سینگل مد OS1 و OS2

G.652A :
Atten </= 0.5 / 0.4 at 1310 / 1550nm
Macrobend </= 0.5 dB at 1550nm
PMD </= 0.5 ps/sqrt(km)

G.652B :
Atten </= 0.4 / 0.35 / 0.4 at 1310 / 1550 / 1625nm
Macrobend </= 0.5 dB at 1625nm
PMD </= 0.2 ps/sqrt(km)

G.652C :
Atten </= 0.4 from 1310 to 1625nm, </= 0.3 at 1550nm, and
at 1383nm, it must be </= that specified at 1310nm, after hydrogen aging.
Macrobend </= 0.5 dB at 1625nm
PMD </= 0.5 ps/sqrt(km)

G.652D (covers all above):
Atten </= 0.4 from 1310 to 1625nm, </= 0.3 at 1550nm, and
at 1383nm, it must be </= that specified at 1310nm, after hydrogen aging.
Macrobend </= 0.5 dB at 1625nm
PMD </= 0.2 ps/sqrt(km)

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه