مطالب :‌ ‌‌
/ ثبت نام
admin 382 روز پیش
بازدید 182 بدون دیدگاه

فیبر نوری G655 سینگل مد

فیبر نوری G.655 سازگاری کمتری با فیبر های نوری سینگل مد G.652 و G.657 دارد از لحاظ تولید امروزه تنها بر اساس ثبت سفارش فراهم می گردد، فیبر نوری G.655 به عنوان فیبر نوری Non-zero dispersion-shifted fiber که در واقع میزان پراکندگی آن در دامنه 1550 نانومتر نزدیک صفر می باشد، گرچه این مقدار صفر نیست، به عنوان NZDSF شناخته میشود. NZDSF اثرات غیرخطی را در سیستم های WDM برطرف می نماید. مانند ادقام چهار طول موج (FWD)، با انتقال دادن طول موج صفر پراکندگی خارج 1550nm . سری فیبر G.655 در طول موج 1550 نانومتر و 1625 نانومتر مشخصا عملکرد مناسبی را دارا می باشد.

سری G.655 همچنین دارای مقادیر ناچیز ، و کنترل شده از پراکندگی کروماتیک CD در باند C انتقال می باشد که دامنه 1530 تا 1560 نانومتر را شامل می شود، که در این دامنه تقویت کننده ها عملکرد بهتری دارند و همچنین قطر هسته ای بزرگتری نسبت به G.652 را دارا می باشند. دونوع فیبر نوری NZDSF موجود می باشد که به عنوان D) NZDSF-) و D) NZDSF+) شناخته میشود. که هردو به ترتیب شیب منفی و مثبت نسبت به طول موج دارند.

استاندارد های فیبر نوری

استاندارد فیبر نوری – ITU-T G65x

https://docs.msp-ict.com/ITU-G65x-Standard-single-mode-fibre-optic-cable-fa.html

فیبر نوریG655

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه