مطالب :‌ ‌‌
/ ثبت نام
Mehdi Shabani 377 روز پیش
بازدید 176 بدون دیدگاه

فیبر نوری OM3

فیبر نوری OM3 چیست؟ فیبرنوری مالتی مد سری OM3 با قطر 50/125 میکرون که بیشتر برای تجهیز شبکه های فیبر نوری پرسرعت و برای لینک های با مسافت طولانی تر مورد کاربرد قرار می گیرند. فناوری پالس بر روی بستر آنها بر مبنای لیزر می باشد. در بیشتر موارد ظرفیت بالای فرکانس را نیز همراه خود ارائه می نماید. رنگ استاندارد بر اساس TIA 598 برای Om3 رنگ فیروزه ای میباشد. AQUA

• طول موج : 850nm / 1300 nm

  • گروه : OM3
  • پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت در مسافت های : 1000m / 600 m
  • پشتیبانی سرعت 10 گیگابیت در مسافت های: 300m / – m
  • حداقل پوشش فرکانس قابل دسترس : 1500MHz*km / 500 MHz*km
  • حداقل پهنای باند موثر: 2000MHz*km / – MHz*km

https://docs.msp-ict.com/Fiber-optic-cable-fa.html

فیبر نوری بر اساس اندازه و نوع

مشخصات فیبر نوری مالتی مد – OM3

OM3

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه