مطالب :‌ ‌‌
/ ثبت نام
admin 379 روز پیش
بازدید 190 بدون دیدگاه

پچ کورد LC چیست ؟

پچ کورد LC چیست ؟ پچ کورد فیبر نوری دارای پارامترهایی است، این پارامتر ها بسیار حائز اهمیت می باشند و شامل موارد زیر است:

  1. نوع تکی simplex و یا دوتایی duplex
  2. نوع تارنوری آن مالتی مد ( OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 ) یا سیگل مد ( OS1 G652A, OS2 G652D, ویا G657A *)
  3. پچ کورد دارای 2 انتها می باشد با کانکتور های مشابه هر دو انتها LC و یا کانکتور های متفاوت مانند LC/ SC
  4. ضخامت روکش ( زیپ کورد یا .. *)
  5. متراژ استاندارد ( تنها متراژ های استاندارد قابل قبول می باشند چرا که فرایند تست و کالیبراسیون دستگاه های تست دوی طول موج با متراژ استاندارد تنظیم می گردد)
فرایند تست و اندازه گیری پچ کورد ها

تصویر زیر پچ کورد LC to LC ,UNIBOOT Connector , Duplex , 50/125 MM OM3, ClearCurve CORNING را نشان می دهد.

پچ کورد فیبر نوری LC

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید»

https://docs.msp-ict.com

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه